نام کامل:Rasoul Akbari,نام مستعار:سایت همیار تبلیغ.آدرس سایت:www.www.hamyartabligh.ir.همکاران:soomar63.com
5 از 5

مرا بخاطر بسپار

ورود
معرفی کانال های منتخب

جستجو

معرفی در گوگل

معرفی در گوگل به عنوان یک ابزار برای معرفی شما در فضای بزرگ اینترنت می باشد که برخی از آن به عنوان یک تبلیغ موثر و جذب مشتریان خود به سمت برندشان استفاده می کنند

معرفی در گوگل

اما این مقاله در مورد تبلیغ مستقیم در گوگل یا همان گوگل ادوردز (google adwords) نیست! اگر میخواهید در این مورد بیشتر بدانید به مقاله ی مورد نظر نگاهی بیندازید برای آن که بدانیم چگونه میتوانیم از موتور جستجوی گوگل برای معرفی خود کمک بگیریم ذکر این نکته کافی است که باید به گوگل در مورد موضوع مورد نظر اطلاعات بدهید بذارید ساده تر توضیح بدیم برای اینکه اطلاعات مورد نظر شما در جستجو های کاربران در گوگل ایندکس(index) یا به اصطلاح ثبت بشه ، یا نیاز به یک سایت دارین یا وبلاگ و یا بالاخره فضایی در اینترنت که بتونیم اطلاعاتی که میخوایم رو اونجا منتشر کنیم اگر انقدر بحث رو جدی نمیدونید که خودتون سایتی رو راه اندازی کنید و... میتونید از امکاناتی که همیار تبلیغ ینی همین سایتی که الان توش هستید! برای معرفی خود و یا برندتون ازش استفاده کنید.

در مقاله ی معرفی در گوگل مپ(google map) یا همون نقشه ی گوگل (همون نقشه ای که توی گوشیتون ازش استفاده میکنینو میگم!) میتونید ببینید چطور از امکان خود گوگل برای معرفی و تبلیغ کسب و کارتون ازش استفاده کنید و یا حتی اگه دارین ولی نیاز به اصلاح و یا بهینه سازی داره چطوری بین رقبا بهترین باشید.

برای ارسال نظر کلیک کنید
  • نظری ارسال نشده است

ویژه ها

  • نظری ارسال نشده است

پسندها

  • نظری ارسال نشده است